Українська модель та блогерка Ксенія Шевченко поділилася трагічною новиною: її батько загинув під час російського обстрілу Нікополя на Дніпропетровщині. Трагедія сталася вранці 4 квітня 2026 року, коли окупанти атакували цивільну інфраструктуру міста дронами.

Ворожий удар прийшовся по місцевому ринку в той час, коли там перебувало багато людей. Ксенія поділилася шокуючими деталями загибелі рідної людини на своїй сторінці в інстаграмі.

Читайте також: Марічка Довбенко заявила, що команда Тараса Тополі погрожує їй через публікацію інтерв’ю

«росія вбила мого батька 04.04.2026 о 9:44 під час обстрілу дронами в Нікополі. Йому відірвало голову, а потім він згорів», — написала модель.

Спочатку модель просила допомоги з транспортуванням тіла батька з Нікополя до Запоріжжя, але згодом повідомила, що питання вдалося вирішити.

Загинув батько моделі Ксенії Шевченко Instagram/xenaex

У чоловіка залишилася неповнолітня дочка (11-річна сестра Ксенії) цивільна дружина, з якою він прожив близько 10 років, та літні батьки.

Оскільки цивільна дружина батька не є біологічною матір'ю дівчинки, Ксенія повідомила, що бере на себе відповідальність за родину та планує оформити опіку над сестрою.

Шевченко зазначає, що замість співчуття потребує роботи, аби мати змогу фінансово утримувати бабусю, дідуся та малолітню сестру.

«Він дбав про свою сім’ю — дружину, доньку та своїх батьків (моїх бабусю і дідуся). Тепер цю відповідальність беру на себе. Зараз мені потрібні не співчуття, а якомога більше роботи. Я відкрита до онлайн-проєктів уже зараз, а до офлайн-роботи зможу повернутися через кілька тижнів. Можете вже букувати.  Я відчуваю ненависть. Але я тримаюся і маю достатньо сил», — додала дівчина.