Читай также: Тина Кароль засветила грудь в пикантном платье

Популярный исполнитель Потап на своей странице в Инстаграм решил оправдаться за коллаборацию с российской певицей Ольгой Бузовой. По словам знаменитости, он решился на совместную песню со звездой из-за того, что украинцы слушают российскую музыку:

«Ютубу все одно лайки або дізлайкі - активність!! За неї дяк. Пісня з Бузовою - це хітяра, і ви коли накатите, будете плясати під неї. Ви і так слухаєте російське, я бачив статистику, особливо західні регіони, ну так давайте зробимо вигляд, що цього не існує, що у нас немає війни, що ми забули про Крим, що ми не хочемо повернути території - ні все це існує кожен день!», - написал Потап.  

Также продюсер добавил, что любит Украину и сообщил, что у него казачья фамилия:

«Я - не дурний, люблю Україну, працюю на Батьківщині, створюю експорт вітчизняного продукту, у мене чарівна україночка жінка, якою пишається і любить весь світ, у мене козацьке призвесько - Потапенко, і це відома козацька родина, зазирніть в реєстри, у нашій сім'ї завжди культивувалася любов до пісні і до Батьківщини».

Поклонники разделились на два лагеря: некоторые фолловеры поддержали Потапа, а другие – осудили за попытку оправдаться за дуэт с фанаткой Путина:

«Ты не казак – ты московская подстилка!»

«Если делаете то, что считаете правильным, зачем постоянно оправдываться?»

«Для тебе Потап, гроші - понад усе. І цей пост ти написав ВПЕРШЕ українською, прикидаючись великим патріотом. Дует з Бузовою для тебе, в першу чергу - це піар самого себе, і тобі начхати, що це російська співачка. Лицемір»

«Ты с Украиной не имеешь ничего общего».

Тебе будет интересно прочитать на Ivona: 

Хотите знать важные и актуальные новости раньше всех? Подписывайтесь на Ivona.bigmir.net:) в  Facebook и Instagram.