В воскресенье, 9 сентября, на телеканале “1+1“ вышел третий эфир шоу “Танці з зірками 2018“, во время которого его участница - ведущая Нового канала Леся Никитюк, поссорилась с судьей Владом Ямой.

Так, после выступления Леси, которая со своим напарником Максимом Ежовым танцевала самбу, ее движения раскритиковал Влад Яма. Хореограф отметил, что во время танца Никитюк необходимо закрывать колени, что очень не понравилось Лесе. Она грубо ответила Яме:

Рот надо закрывать.

Читай также: “Танці з зірками 2018“: кто покинул шоу в 3 эфире

После грубого комментария ведущей Влад Яма перестал комментировать ее выступление и за танец поставил всего лишь тройку, после чего Никитюк оказалась на последнем месте турнирной таблицы.

За кулисами Леся объяснила причину своего резкого высказывания:

Я хочу сказати, що вислови Влада Ями на мою адресу вже третій ефір підряд були некоректними, тому що він чоловік, який довго танцює. А я на сцені третій грьобаний раз. І це не справедливо - до мене так висловлюватись.

Позже в своем Instagram-аккаунте инцидент прокомментировал и Влад Яма. По его словам, если бы он ставил оценку не за танец, а за поведение Леси, то она и вовсе получила бы единицу, и объяснил, что объективно оценивает участников за их прогресс:

Вчорашній ефір був дуже емоційним, і багато хто не стримував себе у висловлюваннях, це було схоже на тенденцію.
Лайливий викрик Лесі Нікітюк звичайно не можна було не помітити. І насправді, так, я поставив низьку оцінку за не дуже вдалу самбу. Але якщо б я ставив оцінку лише за поведінку, то була б одиниця. Однак я все ж таки оцінив роботу і той невеликий прогрес, який пара зробила за тиждень. Але взагалі вважаю, що такі вислови не мають мати місця на шоу. Якщо б це були професійні змагання, пара була б дискваліфікована тієї самої митті. В шоу пара залишилася. Сподіваюся, вони зроблять певні висновки.
Я на цьому шоу, щоб казати правду і не тільки вихваляти наших учасників просто за їхню присутність на паркеті. Я за те, щоб оцінювати їхню роботу і прогрес. Успіхів усім!..

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Вчорашній ефір був дуже емоційним, і багато хто не стримував себе у висловлюваннях, це було схоже на тенденцію. Лайливий викрик Лесі Нікітюк звичайно не можна було не помітити. І насправді, так, я поставив низьку оцінку за не дуже вдалу самбу. Але якщо б я ставив оцінку лише за поведінку, то була б одиниця. Однак я все ж таки оцінив роботу і той невеликий прогрес, який пара зробила за тиждень. Але взагалі вважаю, що такі вислови не мають мати місця на шоу. Якщо б це були професійні змагання, пара була б дискваліфікована тієї самої митті. В шоу пара залишилася. Сподіваюся, вони зроблять певні висновки. Я на цьому шоу, щоб казати правду і не тільки вихваляти наших учасників просто за їхню присутність на паркеті. Я за те, щоб оцінювати їхню роботу і прогрес. Успіхів усім!..

Допис, поширений VLAD YAMA (@vladyama_official)

 


Напомним, ранее Леся Никитюк рассказала о травме на шоу “Танці з зірками 2018“.