В Україні зареєстровано близько 482 тисяч жіночих підприємств у сегменті малого й середнього бізнесу, і щороку їхня кількість зростає. Водночас, згідно з дослідженням*, понад 85% підприємиць зацікавлені в додатковому навчанні й потребують знань для ведення бізнесу під час пандемії.  

21 вересня учасниці заходу навчатимуться у топменеджерів та власників бізнесу, серед яких Віра Платонова, Маша Єфросиніна, Ярослава Гресь, Андрій Здесенко, Андрій Федорів та інші. 


У програмі — лекції та воркшопи, розбір дійсних бізнесів під менторством експертів та публічна дискусія про жіноче лідерство та стереотипи щодо нього. 


Також десять учасниць зможуть представити свій бізнес перед експертами у форматі elevator pitch. Це формат презентації, коли підприємець має продати свій бізнес потенційному інвестору за дуже короткий час. Переможниця отримає 250 000 гривень на розвиток бізнесу і можливість навчатися в Києво-Могилянській бізнес-школі (KMBS). А три фіналістки проєкту також здобудуть можливість навчатися в KMBS за модульною програмою з управління бізнесом.

Щоб потрапити на День жіночого підприємництва, потрібно опублікувати в Instagram сторіс із презентацією свого бізнесу, скориставшись спеціальною маскою, та заповнити заявку. З-поміж усіх учасниць команда проєкту обере 150 фіналісток, які отримають квитки на День жіночого підприємництва. Інстаграм-маска проєкту імітує дверцята ліфту, щоб учасниці спробували свої сили в elevator pitch. 

* Дослідження ведення бізнесу серед жінок-підприємиць, CBR  для Visa, 2020 рік


Вам будет интересно почитать на Ivona: