У Дніпропетровській, Львівській, Івано-Франківській та Тернопільській областях знаходяться 8 інклюзивних центрів, якими опікується благодійний фонд Карітас України. Загалом, їх відвідують 450 дітей та молодих людей з інвалідністю. Кожному із центрів потрібно придбати спеціальне устаткування, яке полегшуватиме щоденний побут молодих людей. На жаль, наразі благодійному фонду не вистачає коштів на закупівлю витратних матеріалів, оновлення інструментів для майстер-класів, уроків та, загалом,  повноцінну роботу центрів. У зв’язку з цим, щоб підтримати підопічних центрів у їх прагненні якісного життя, SOCAR Energy Ukraine разом із Карітас України організовують благодійну соціальну акцію. Усі кошти підуть на придбання устаткування в інклюзивні центри.

Благодійна акція триває до 31 січня 2022 року. З кожного новорічного пряника, який гості клієнти SOCAR можуть придбати на касі АЗК, 10 гривень перераховують у Карітас України на устаткування інклюзивних центрів. 

Як взяти участь у благодійній акції SOCAR
Як взяти участь у благодійній акції SOCAR
пресслужба

Крім того, користувачі програми лояльності SOCAR можуть долучитись до благодійної ініціативи перерахувавши свої бонуси та кошти у додатку SOCAR level (розділ «Благо).

«Центри Карітасу по роботі з людьми з інвалідністю — унікальні осередки навчання для молоді з інвалідністю потрібним соціальним навичкам. Тут наші соціальні працівники навчають своїх вихованців дбати не лише про себе, а й допомагати власним родинам під час повсякденних побутових справ. Завдяки роботі центрів, їх відвідувачі стають більш самостійними, впевненими в собі та відкритими до опанування нових знань та корисних навичок», – пояснив Владислав Шелоков, директор з комунікацій та мобілізації ресурсів Карітасу України.

«Допомога людям з інвалідністю, зокрема молоді є частиною корпоративної соціальної відповідальності SOCAR Energy Ukraine. Як на території власних АЗК, так і спільно із іншими компаніями та фондами ми постійно розбудовуємо відкрите, доступне та інклюзивне середовище для різних соціальних груп,  – розповіла Анна Коротич, керівниця Департаменту PR та комунікацій SOCAR Energy Ukraine. – Благодійний фонд Карітас України є нашим партнером у благочинних ініціативах. Цьогоріч компанія SOCAR Energy Ukraine та Карітас України вже проводили спільну акцію «Маленька радість від великих сердець», завдяки якій вдалося зібрати понад 100 тисяч гривень для підготовки дітей із малозабезпечених родин до навчального року».

SOCAR Energy Ukraine підтримує та втілює концепцію безбар’єрності у суспільстві. АЗК SOCAR, що доступні для інклюзивних груп людей та територія навколо — є однієї із частин цього концепту. Ще одним важливим проявом корпоративної соціальної відповідальності нашої компанії є підтримка державних та неурядових проєктів, що направлені на підтримку людей з інвалідністю. 

Зокрема, компанія SOCAR Energy Ukraine підписала декларацію «Бізнес без бар’єрів», щоб разом із представниками великого бізнесу створювати доступний простір для усіх та змінювати саме сприйняття таких понять, як «інклюзивність», «інвалідність», тощо. 

У рамках цього процесу SOCAR стала партнером Української Професійної Кіберспортивної Асоціації у їх соціальному проєкті Відповідальність Ліга, що направлений на соціалізацію дітей з аутизмом, пенсіонерів та ветеранів АТО/ООС за допомогою кіберспортивних ігор. 

Компанія SOCAR Energy Ukraine та Благодійний фонд «Сокар Благо» інвестували надали понад $6 млн у розвиток соціально-культурних проєктів в Україні та надалі впроваджують позитивні суспільні зміни і турбуються про громади. 

Інформація про SOCAR Energy Ukraine

SOCAR Energy Ukraine — це мультибрендовий комплекс, який об’єднує роздрібну мережу на АЗК, велику й дрібну оптову торгівлю усіх видів пального та імпортного природного газу, а також власну логістичну систему.

SOCAR Energy Ukraine представлена в 11 областях, в яких клієнти можуть скористатися послугами 57 АЗС із зручною інфраструктурою навколо: маркети, ресторани, безкоштовні Wi-Fi, телефон, зарядки для смартфонів, вбиральні, зокрема інклюзивні.

Інформація про Карітас України  

Карітас України є членом найбільшої світової мережі благодійних організацій Карітас Інтернаціоналіс. Упродовж майже 27 років Карітас України допомагає сотням тисяч людей, у різних вікових категоріях із різноманітними потребами. Робота Карітасу України відзначена численними нагородами. Карітас України є незмінним лідером Національного рейтингу благодійників України, 4 рази ставав переможцем Національного конкурсу «Благодійна Україна», а у 2019 році Карітас України став першим благодійним фондом, що отримав Почесну відзнаку імені Богдана та Варвари Ханенків.


Вам будет интересно почитать на Ivona: