«Втомлені» - справжній хіп-хоп, створений на межі музичних стилів, мікс із кращого, що говорить зрозумілою мовою про кожного, поза віком і статусом. Про те, що відчуває майже кожен українець сьогодні у будь-якому куточку світу.

Перший сингл артиста d1331 (читай українською: ДІЗЗІ), відомого як бітмейкер original.dizzy. Автори тексту - Діззі та Betbit. Етнічні мотиви у вокалі Alina Pash, сучасний, насичений тюнений бек-вокал від FOG (Dirty Rec), рок-мотиви Андрія Мазепи (засновник гурту MAZEPA), які накладаються на дарк-треповий, з легким вайбом денсхолу, інструментал Moeerrtheproducer, і флоу Діззі, який відносить слухача до «золотої ери» хіп-хопу.

«Я хочу дістати український реп із підвалів, тому ризикую та роблю крок назустріч ширшій аудиторії. Я впевнений у щирості треку. Він має чесний текст, приємну музику та виконання. На диво в чартах ми нічого не чули про втому, хоча скільки сьогодні пісень про війну?» - розповідає Діззі.

«Діззі — різносторонній і творчий представник музичної індустрії. Він живе культурою своєї країни і розвиває реп-індустрію. Се мене тішить. Довгий час Діззі займався здебільшого бітмейкінгом, тому радію, що зараз він повернувся до римування. І файно, що відтепер ще й маємо спільну пісню, в яку, до речі, я досить випадково втрапила. Коли вперше Діззі показав її, я всього була «сістер із музичної і туси», котра дала коментар щодо приспіву, який, як на мене, міг би бути кращим. Я в голові вже чула як все звучить, наспівала йому тоді в потязі. Натомість Діззі запитав чи не хочу таки я цей приспів заспівати. Так і вийшло – невимушено і природньо. Най ся пісня летить у світ і нагадує всім своїм, котрі певно що втомлені, але точно нескорені, бо у нас глибокі корені», - поділилася Alina Pash.

Alina Pash та d1331 (Діззі), фото:пресслужба / Источник: пресс-служба

21 лютого d1331 опублікував коротку передмову до своєї майбутньої творчості на відео під назвою «їж». Порівняв Kalush та Krechet з Потапом і нагадав, що реп має бути справжнім. Справжність - це про чесність у творчості, не про стереотипи жанру.

Раніше «Пацикі з Франека» випустили пісню про життя після війни.