Зірковими «голосами» проєкту стали Тімур Мірошниченко (ведучий телеканалів «1+1» та «Суспільне», шоумен, коментатор); Ахтем Сеітаблаєв (режисер та актор, заслужений артист АР Крим, з 2022 року — військовослужбовець ЗСУ); реп-виконавець YARMAK; гурт TVORCHI (представники України на «Євробаченні»-2023); співачка KOLA; Євген Кот і Наталія Татаринцева (Євген – артист, режисер, шоумен; Наталія – ведуча, чемпіонка світу з танців на пілоні, тренерка); Влад Шевченко (блогер, сценарист); Ірма Вітовська-Ванца (Заслужена артистка України, продюсерка, громадська діячка); Іван Марунич (фронтмен гурту KARTA SVITU); Саша Кольцова (лідерка гурту «Крихітка»); Вадим Кириленко (головний редактор Gogol Media, стендап-комік).

Аудіовалентинки від «Сільпо» та фонду компетентної допомоги армії «Повернись живим» можна замовити на сайті проєкту за внесок на ініціативу «Довгі руки ТрО». За донат від 200 грн адресати отримають аудіоповідомлення від зірки на основі одного з варіантів тексту, запропонованого на сайті. А за внесок від 1000 грн можна замовити персональне привітання з власним текстом, який зірка озвучить ексклюзивно для отримувача. Привітання будуть розподілені між зірками в довільному порядку.

«Уже не перший рік наша мережа готує для українців приємні сюрпризи до Дня Святого Валентина. Раніше ми писали зізнання в любові своїм колегам на білбордах перед їхніми маркетами, а ще створили сайт знайомств за кулінарними вподобаннями, завдяки якому знайшли одне одного та одружилися військовий ЗСУ Андрій та дівчина Ірина. Ми запускаємо Гарячу лінію Святого Валентина для того, щоб любов пробуджувала в кожному з нас сили боротися під час війни та допомагати нашим незламним захисникам. Зібрані під час проєкту кошти ми передамо фонду “Повернись живим” на закупівлю розвідувально-ударних комплексів зі 120-міліметровими мінометами для Сил тероборони України у складі ЗСУ», — говорить Катерина Огуряєва, директорка з маркетингу «Сільпо».

Замовити аудіопривітання на «Гарячій лінії Святого Валентина» можна до 13 лютого. 

Раніше ми розповідали про подарунки на День закоханих: ідеї для коханих з Інстаграм.