Соломіє, вас часто можна зустріти на показах українських дизайнерів. Чи не набридають такі модні заходи?

– Так, я завжди намагаюсь підтримати українського виробника. До того ж із багатьма вітчизняними дизайнерами товаришую.

Читай также: Маша Ефросинина: Я трачу намного меньше, чем кто-либо

Герої вашого соціального проекту Переможці теж взяли участь у показі?

– Так. Віктор Кардаш взяв участь у Битві кравців. Сподіваюсь, йому пошиють красивий весільний костюм. А Юрій Весельський, котрий вперше опинився в модній індустрії, ще і на подіум вийшов. Вмовляли його всією бригадою. (посміхається – прим.ред.)

Бійці одразу погодились на такий експеримент?

– Ні, їх довелось довго вмовляти. Ми намагались підібрати переконливі аргументи для них. Взагалі герої мого проекту – це бійці, які втратили кінцівки, але не втратили силу духу. Ми хочемо їх показати красивими і, звісно ж, модними.

Із якими труднощами ви зіткнулись?

– Найважчим було вмовити хлопців позувати перед камерою. Скажу чесно, це, мабуть, – найскладніше, із чим мені довелось зіткнутись у житті. Наша команда випила не один літр кави.

Коли плануєте закінчити проект?

Читай также: Вика из НЕАНГЕЛОВ о покупках: За один раз могу потратить $30 000

– Ніколи. Ми хочемо і далі змінювати громадську думку щодо людей із інвалідністю, а також розвивати протезування в Україні.

Цікаво, меценати йдуть назустріч?

– Ідуть. І фонди допомагають. Виділяється фінансування. Просто нам потрібно його краще контролювати і правильно скеровувати. 

Автор: Олена Худенко

Нагадаємо, українська співачка Тоня Матвієнко відвідала 38-ий Тиждень моди в Україні. Ексклюзивно для Ivona донька Ніни Матвієнко розповіла, коли планує піти під вінець.

Дивись відео, як Соломія провела в інвалідному візку один день: